Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Nerede Harita?

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi hangi ilçede?

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Nerede Haritası Pınarbaşı Mh. Konyaaltı Antalya.

Kepez den Akdeniz Üniversitesine nasıl gidilir?

Kepez ‘de bulunduğunuz konumdan otobüs duraklarına geçin ve TC16 numaralı otobüslerine binin. Güllük durağında inip UC11 otobüslerine aktarma yapın ve Tıp Fakültesi durağında inin. Böylece Akdeniz Üniversitesi kampüsüne ulaşmış olacaksınız.

Akdeniz Üniversitesi’ne yakın semtler?

Akdeniz Üniversitesi ‘nde eğitim görecek öğrenciler şehir merkezine yakın mesafedeki semtleri seçebilir. Kültür, Konyaaltı, Pınarbaşı ve Meltem mahalleleri seçeneklerin başında geliyor. Antalya’da yaşayıp denize yakın olmak isteyen öğrenciler için Konyaaltı semti oldukça ideal bir tercih.

Akdeniz Üniversitesi Yaz Okulu Var mı?

(2) Yaz Okulu eğitim öğretim süresi, kayıt ve sınav dönemleri dışında yedi haftadan az olamaz. Yaz Okulunda verilecek her ders için normal eğitim öğretim dönemindeki ders saati kadar ders yapılır. Bu ders saatleri, Yaz Okulu eğitim öğretim süresindeki her haftaya eşit olarak dağıtılır.

Antalya Akdeniz Üniversitesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Akdeniz Üniversitesi yakınından geçiyor: 521A, AF04, KF52, LF09, LF10, VC59, VF01.

VF01 nereden geçiyor?

VF01 otobüs Hattının Güzergah, Saat ve Durak Bilgileri VF01 otobüs hattı (Fakülte), 13008 – Varsak Altıayak Depolama konumundan başlayıp 14352 – Akdeniz Üniversitesi konumuna gidene kadar 60 duraktan geçiyor. VF01 otobüs hattının gelecek haftaki saatlerine genel bakış: 06:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:30’da bitiyor.

You might be interested:  Okul Servisleri Nereye Şikayet Edilir 2019?

Antalya Tıp Fakültesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Tip Fakültesi yakınından geçiyor: 521A, KC06, LF10, TK51, VC59, VF01, VF02.

Akdeniz Üniversitesi nerede bulunur?

Akdeniz Üniversitesi, Antalya’nın Konyaaltı ilçesine bağlı Pınarbaşı Mahallesinde bulunur.

Antalya Tıp Fakültesi hangi ilçede?

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 36.898041 enlem ve 30.658533 boylamda yer almaktadır. Konyaaltı ilçesine bağlıdır. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi posta kodu 07070.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi hangi şehir?

Akdeniz Üniversitesi 1982 yılında Batı Akdeniz bölgesindeki yükseköğretim kurumlarını da kapsayacak şekilde Antalya’da kurulmuştur.

Antalya Dumlupınar Bulvarı nereye bağlı?

Semt/Mahalle olarak Meltem Mh. ve Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Dumlupınar Bulvarı haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Dumlupınar Bulvarı posta kodu 07600.

Antalya Meltem Mahallesi nereye bağlı?

ve Muratpaşa ilçesine bağlıdır. Meltem Mahallesi haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Meltem Mahallesi posta kodu 07100.

Antalya Pınarbaşı mahallesi nereye bağlı?

Semt/ Mahalle olarak Pınarbaşı Mh. ve Konyaaltı ilçesine bağlıdır. Pınarbaşı Mahallesi haritası Antalya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector