Anadolu Eğitim Sendikası Hangi Görüşte?

siyasetin ayrıştırıcılığından uzak, hak arama anlayışına dayalı, son derece içten ve samimi bir yönetim sergileyen sendikadır. başkanı cansel güven’dir. kendisi tek tek üyelerini arayarak ilgilenebilecek kadar işini seven bir insandır.

Anadolu Eğitim Sendikası ne zaman kuruldu?

Siyasallaşmakla suçlanan sendikalara alternatif olarak 2005 yılında kurulmuş olan sendikamız on altı yıllık samimiyet sınavını başarıyla vererek kuruluş ilkelerine sadakatini ispatlamış, her koşulda eğitimcilerin sesi olduğunu camiaya ve muhatabımız olan bakanlığa kabul ettirmiştir.

Anadolu Eğitim Sen hangi konfederasyona bağlı?

Kamu Görevlileri Sendikasının Unvanı Bağlı Olduğu Konfederasyon
ANADOLU EĞİTİM-SEN (Anadolu Eğitim Öğretim ve Bilim Hizmetleri Sendikası) BAĞIMSIZ
TÜRK SAĞLIK – SEN (Türkiye Sağlık ve Sosyal Hizmetler Hizmet Kolu Kamu Çalışanları Sendikası) TÜRKİYE KAMU – SEN
SES (Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası) KESK

Birlik Eğitim Sen kime ait?

Murat KARATAŞ – Birlik Eğitim – Sen.

Mehmet Alper Öğretici Kimdir?

Mehmet Alper ÖĞRETİCİ kimdir? 1986 yılında Sivas/Suşehri’nde doğdu. İlk ve ortaokulu aynı ilçede tamamladı. 2001-2004 yılları arasında Tokat Anadolu Öğretmen Lisesi’ni, 2004-2008 yılları arasında ise 19 Mayıs Üniversitesi Amasya Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.

Eksen Sendikası hangi görüşte?

Eğitimci Kamu Çalışanları Sendikası (EKSEN), çağdaş sendikacılığın genel normlarını esas almakla birlikte,“sivil, milli, katılımcı ve manevi değerlerimize bağlılığı” temel ilke kabul eden bir anlayışla yola çıkmıştır.

You might be interested:  Okul Notlarına Nasıl Bakılır?

TEC sen hangi konfederasyona bağlı?

Son 10 yıldır kamu çalışanları adına genel yetkili sendika Memur-sen’dir. Başka bir deyişle kamu çalışanları 10 yıldır Memur-sen konfederasyonuna bağlı olan sendikalara en fazla üye olarak yetki vererek teveccüh göstermiştir.

Eğitim Bir Sen hangi parti?

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (ya da kısaca EĞİTİM SEN), 23 Ocak 1995’te kurulmuş, şu anda Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’na bağlı olarak eğitim,öğretim ve bilim hizmetleri iş kolunda örgütlenen sendikadır.

Eğitim Bir Sen kaç üyesi var?

15 Mayıs 2014 tarihinde 279 bin 722 olan üye sayısını 2015’te 340 bin 365’e, 2016’da 402 bin 171’e, 2017’de 420 bin 149’a, 2018’de 426 bin 645’e, 2019’da 433 bin 787’ye çıkaran Eğitim-Bir-Sen, genel yetkili sendika olarak, ‘yeni ufuklardan yeni umutlara’ yolculuğuna devam etmektedir.

Cansel Güven Kimdir?

Cansel Güven, Ankara İMKB Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde Coğrafya öğretmeni. 11 yıldır üyesi olduğu öğretmen sendikası Eğitim-Sen’den istifa ederek kurduğu Anadolu Eğitim Öğretim ve Bilim Hizmetleri Sendikası’nın (Anadolu Eğitim-Sen) Genel Başkanı.

Eğitim iş sendikası nereye bağlı?

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu’na bağlı Eğitim-İş Sendikası’nın 6. Olağan Genel Kurulu 28-29 Ağustos tarihlerinde Ankara’da yapılıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector