FAQ: Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sultangazi Ek Hizmet Binası Nerede?

Haseki Sultangazi Ek Hizmet Binası nasıl gidilir?

36 ES ( Esentepe-Beyazıt Hattı) Hastanemize 4 dk (300 m ) yürüme mesafesindeki Haseki Durağından geçen 36 ES (Esentepe-Beyazıt) hattında hizmet veren otobüse binebilir ve Sultangazi Devlet Hastanesi Durağında inerek yaklaşık 2dk (190m) yürüdükten sonra Sultangazi Haseki Yerleşkesi’ne ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi bölümler var?

İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 31 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 28 adet çocuk sağlığı ve

Haseki nereye taşındı?

Yıkılıp yeniden yapılmasına karar verilen Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sultangazi’ye taşınıyor. Sultangazi’ye inşa edilen yeni hastanenin inşaatı bitti, hizmete girmek için gün sayıyor. Yeni Haseki ‘nin Eylül ayında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açılması bekleniyor

Sultangazi Haseki Hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sultangazi Haseki Egitim Arastirma Hastanesi yakınından geçiyor: 336Y, 36A, 36CY, 36L, 36M, 49, 78C.

Bayrampaşa’dan Sultangazi haseki hastanesine nasıl gidilir?

Esenler, Bayrampaşa taraflarından geliyorsanız Yenikapı-Havalimanı metrosuna binerek Sağmalcılar durağında inerek Abdi İpekçi Caddesi üzerinden 36ES numaralı otobüse binerek Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Is Mtal Hangi Okul?

Metrobüsle Hasekiye nasıl gidilir?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüs ile Cevizlibağ durağında inerek Kabataş-Bağcılar tramvay hattına aktarma yapınız. Tramvay ile Haseki durağında indiğinizde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Haseki Randevu nasıl alınır?

TELEFONLA NASIL RANDEVU ALINIR? 1. Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır. 2. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C.

Haseki Hastanesi hangi üniversiteye bağlı?

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın-Doğum Kliniği 1967 yılında Cerrahpaşa’ ya taşınınca çevre halkına hizmet etmek amacıyla burada yeni bir Kadın-Doğum Kliniği açıldı.

Sultangazi Haseki ne zaman açıldı?

2019 yılında da açılışı yapılan ve 3 bloktan oluşan 169345 m2 kapalı alana sahip Sultangazi Haseki Binamızda toplam 700 tescilli hasta yatağı ve 180 Yoğun Bakım yatağı yer almaktadır.

Eski Haseki Hastanesi yerine ne yapılacak?

İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu, ” Haseki ‘yi çok yakın bir zamanda yıkıp o bölgede burada nasıl modern bir şekilde yaptıysak, orada da yeniden yapacağız. Ama bu aşamada Haseki Sultangazi’ye gelecek. Burada yeni Haseki fidanı olacaktır” dedi.

Haseki Hastanesi yıkılacak mı?

Çalışmaların tamamlanmasının ardından ilerleyen günlerde yıkılmaya başlanacak olan hastane havadan da görüntülendi. Fatih’te bulunan Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nin eski bölümleri boşaltıldı. Yıkılacak olan hastane, havadan da görüntülendi.

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaç yataklı?

İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi burada hizmet verecek. 600 Yatak Kapasiteli (400 Genel / 200 Kadın Doğum) Hastanede ayrıca 178 adet yoğun bakım ünitesi ile 30 ameliyathane yer alıyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Halk Eğitim Kuaförlük Belgesi Ne Işe Yarar?

336Y nereye gider?

336Y (İETT) 336Y otobüs hattının ilk durağı Cebeci Peronlar olup son durağı Yenikapı Etkinlik Alanı durağıdır. 336Y (Cebeci Peronlar‎→Yenikapı Etkinlik Alanı), hafta içi çalışıyor.

Esenler Sultangazi’ye Nasıl Gidilir?

Esenler konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Sultangazi meydanı konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 33, 33M, 76O.
  2. Metro: M1B.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-19, MİNİBÜS: A-26, MİNİBÜS: A-28, MİNİBÜS: A-48.

Cerrahpaşa Hastanesine hangi otobüsle gidilir?

– Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İETT Otobüsü ile; 89İ Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi /İnönü Mahallesi-Aksaray İETT otobüs hattını kullanarak Yusufpaşa durağında indikten sonra yeni bir aktarma yapıp 35 Eminönü/Kocamustafapaşa İETT otobüsüne binip Cerrahpaşa durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector