FAQ: K.Maraş Milli Eğitim Müdürü Kim?

Maraş il milli eğitim müdürü değişti mi?

Daha önce vekaleten atanmış olan 14 il milli eğitim müdürünün asalet kararnameleri, 2 Ağustos 2019 tarihli Resmi Gazetede yayımlandı. Cemal Yılmaz, bu şekilde daha önce vekaleten yürüttüğü Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğüne asaleten atanmış oldu.

Kahramanmaraş il milli eğitim müdürü kim?

İl Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf Kahraman, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılının ilk ders zilini Cahit []

Cemal Yılmaz kimdir?

Bu doğrultuda Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Cemal Yılmaz ‘ı İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atadı. Cemal Yılmaz Kimdir? 1969´da Giresun / Şebinkarahisar – Çağlayan köyünde doğdu. Yurt içinde ve yurt dışında, aile, iletişim, gençlik ve eğitim konularında konferanslar veriyor.

Yusuf Kahraman kimdir?

Güngören, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Yusuf KAHRAMAN, Adres, Telefon, Biyografi. 12.01.1976 tarihinde Antalya / Elmalı´da doğdu. 2001 – 2005 yılları arasında yılında Güngören Cumhuriyet İÖO´nda öğretmen olarak çalıştı. 2005 yılında Güngören Şehitler İÖO´na sınav sonucu müdür yardımcısı olarak atandı.

Istanbul Milli Eğitim müdür?

Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı getirildi. 14 Mart 2016’da İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve getirilen Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine, 2012’den itibaren Tokat İl Milli Eğitim Müdürü olan Levent Yazıcı atandı.

Adana il milli eğitim müdür?

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürü Bingöllü Veysel Durgun Adana İl Milli Eğitim Müdürü oldu.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Evde Eğitim Nasıl Oluyor?

Maraş okullar açılacak mı?

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti; “15 Şubat 2021 Tarihi itibari ile bildiğiniz gibi köy ve seyrek nüfuslu yerleşim yerlerindeki ilkokullarımız ortaokullarımız ve imam hatip ortaokullarımız ve bağımsız anaokullarımızın tamamında haftada 5 gün eğitim-öğretime başladık.

Kahramanmaraş ilçeleri nelerdir?

Kahramanmaraş ‘ ın ilçeleri

  • Afşin.
  • Andırın.
  • Çağlayancerit.
  • Dulkadiroğlu.
  • Ekinözü
  • Elbistan.
  • Göksun.
  • Nurhak.

Yusuf Kahraman nereye atandı?

Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz’ın İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak ataması sonrası, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Yusuf Kahraman atandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector