FAQ: Kartal Koşuyolu Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Metrobüsle Koşuyolu Hastanesi’ne nasıl gidilir?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Uzunçayır’da ininiz. Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane -Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Kartal Koşuyolu Kalp Hastanesi nasıl gidilir?

Kartal konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kosuyolu Kalp Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 132M, 17S.
  2. Tren: MARMARAY.
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-79, MİNİBÜS: C-80.

Istanbul Koşuyolu Hastanesi hangi semtte?

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 40.910789 enlem ve 29.155521 boylamda yer almaktadır. Kartal ilçesine bağlıdır. Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Kartal Koşuyolu Kalp Hastanesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kartal Koşuyolu Kalp Hastanesi yakınından geçiyor: 132M, 17S, KM36.

Koşuyolu Kalp Hastanesi Randevu nasıl alınır?

Randevu almak için 182 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz yada hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz.

Koşuyolu hastanesinde hangi bölümler var?

Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Gastroenteroloji cerrahı, İç hastalıkları uzmanı, Radyolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Çocuk kardiyoloğu, Genel cerrah, Aile hekimi, Göğüs cerrahı, Gastroenterolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs hastalıkları doktoru,

Cihangir Kaymaz hangi hastanede?

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi.

Yüksek ihtisas Hastanesi ne demek?

Hastanemiz 1964 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Sağlık Bakanlığı hastaneleri içerisinde kamu tüzel kişiliği olan ilk ve tek özerk statülü hastanedir. 500 yataklı hastanemizde 149 uzman hekim, 130 asistan, 449 hemşire olmak üzere 1600 kişi görev yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *