FAQ: Kocaeli Il Milli Eğitim Müdürü Kim?

Kocaeli il milli eğitim müdürü kim oldu?

Fehmi Rasim Çelik’ten boşalan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen atandı. Göreve başlayacak olan Akmanşen, uzun yıllar sonra ilk kez il dışından atama ile göreve gelmeyen isim oldu.

Ömer Akmanşen kimdir?

Daha önce İzmit İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapmakta olan Ömer Akmanşen, 1969 Bolu-Dörtdivan doğumlu olup evli ve dört çocuk babasıdır. Halen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalında Doktora eğitimine devam etmektedir.

Milli Eğitim Müdürü kim oldu?

Levent YAZICI – İl Millî Eğitim Müdürü

Körfez ilçe milli eğitim müdürü kim olacak?

Yeni bakan Özer’in Ömer Akmanşen’i bizzat arayarak il milli eğitim müdürlüğü görevini tevdi ettiği ifade ediliyor. Yeni müdür yeni görevine Pazartesi itibariyle başlayacak.

Izmit ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik’in Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü ‘ne atanmasının ardından görev değişiklikleri sürüyor.

Istanbul Milli Eğitim müdür?

Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı getirildi. 14 Mart 2016’da İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve getirilen Ömer Faruk Yelkenci’nin yerine, 2012’den itibaren Tokat İl Milli Eğitim Müdürü olan Levent Yazıcı atandı.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Eğitim Hemşireliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Irfan Zeki Er kimdir?

İrfan Zeki Er, 1999 yılında AÖF. L.T.P. programına katılarak lisans eğitimini tamamladı. Yine 1999’da MEB Okul Yöneticiliği sınavını kazandı. 2014 yılında Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilen İrfan Zeki Er, 2015 yılında Başiskele’ye ilçe milli eğitim müdürü olarak atandı.

Antalya Milli Eğitim Müdürü değişti mi?

Mehmet ÇINAR/ ANTALYA, (DHA) – ANTALYA ‘da 4 yıl görev yapan Yüksel Arslan’ın Diyarbakır Milli Eğitim Müdürlüğü ‘ne atanmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er atandı.

Ankara il milli eğitim müdürü değişti mi?

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar görevini yeni İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa’ya devretti. Yentür, Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Eğitim değişiyor mu?

Milli Eğitim Bakanlığı, ‘2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde’ ilkokul ve ortaokulların gelişimsel açıdan yeniden yapılanması için harekete geçti. Bu kapsamda ilkokullarda not yerine çocukların gelişimsel özellikleri dikkate alınarak çok yönlü değerlendirme sistemi kurulacak. İkili eğitim tümüyle kaldırılacak.

Ilçe milli eğitim müdürleri ne zaman değişecek?

MEB okulların 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının başlayacağı 6 Eylül 2021 tarihine kadar İl Milli Eğitim Müdürlüklerinde revizyona gitmeyi planlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *