Hızlı Cevap: Çiğli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?

Çiğli Devlet Hastanesi için hangi Izban durağında?

Otogar’dan 555 numaralı otobüse binerek Halkapınar Metro durağında ininiz. Buradİan İZBAN ‘a binerek Ata Sanayi durağında indiğinizde Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Çiğli Eğitim Araştırma Hastanesi hangi Otobüs gider?

Çiğli konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Eğitim Araştırma Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 149, 227, 853, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ
 • Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.

Çiğli Araştırma Hastanesi Randevu nasıl alınır?

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi İzmir ilinde Yeni Mahalle 8780/1. Sokak No:18 Atasanayi adresinde bulunmaktadır. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323299910 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Çiğli Devlet Hastanesi hangi bölümler var?

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

 • Pratisyen Hekimlik.
 • Ortopedi ve Travmatoloji.
 • Üroloji.
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi.
 • Aile Hekimliği.
 • Anestezi ve Reanimasyon.
 • Çocuk Cerrahisi.
 • Göz Hastalıkları

Izmir Bostanlı pazarına nasıl gidilir?

Karsiyaka konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Bostanlı Pazarı (BOSPA) konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 227, 290, 547, 777, 821, 827, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ
 2. Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.
 3. Hafif Raylı: KARŞIYAKA TRAMVAYI.
You might be interested:  FAQ: Kartal Koşuyolu Yüksek Ihtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Menemen Devlet Hastanesine hangi otobüsler gider?

Bu Otobüs hatları Menemen Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: 648, 748.

Karşıyaka Devlet Hastanesi nereye taşındı?

İzmir’de 50 yıldır hizmet veren 240 yataklı Karşıyaka Devlet Hastanesi, 19 Mayıs 2016 tarihinde Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne taşınmıştır.

Sağlık Bakanlığı randevu alma numarası kaç?

Alo182 Aranarak; Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi aranır. 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. kimlik numarası verilir.

Çiğli Devlet Hastanesi Başhekimi kim?

T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Çiğli Bölge Eğtim Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İlker KIZILOĞLU yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı.

Hastane randevusu nasıl alınır?

Hastanelerden randevu almak için ALO 182 çağrı merkezini arayarak bağlanacağınız canlı operatöre T.C. Kimlik numaranızı vererek asistan bilgilerinizi onayladıktan sonra adım adım randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Izmir Çiğli Devlet Hastanesi kaç yataklı?

Dijital hastane olarak hizmet verecek Çiğli Devlet Hastanesinde 517 yatak, 18 ameliyathane, 112 yoğun bakım yatağı ve 17 yataklı yanık tedavi merkezi bulunuyor.

Çiğli Devlet Hastanesi ne zaman açıldı?

İzmir’in ilk dijital hastane olması özelliğiyle, hizmet vermeye başlayan “ Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi “517 yatak kapasitesi ve 23 Bloktan oluşan, toplamda 70.192 m² alana kurulu modern binasıyla, 21 Mayıs 2016 tarihinden itibaren tam teşekküllü olarak sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Karşıyaka Devlet Hastanesi kapandı mı?

İzmir’de 50 yıldır hizmet veren 240 yataklı Karşıyaka Devlet Hastanesi, 19 Mayıs Perşembe günü Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne taşınacak. 2 gün sürecek taşınma işleminin ardından hastane 21 Mayıs 2016’dan itibaren hizmete kapanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector