Hızlı Cevap: Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede?

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi hangi semtte?

İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 41.055214 enlem ve 28.759975 boylamda yer almaktadır. Semt /Mah olarak Atakent Mh. ve Küçükçekmece/istanbul ilçesine bağlıdır. İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu haritada gösterilmektedir.

Cennet mahallesinden Kanuni Sultan Süleyman Hastanesine Nasıl Gidilir?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs durağından Metrobüse binerek Yenibosna durağında inerek Koçtaş’ın tarafındaki otobüs durağından 89A, 89YB, 98S, 89K, KÇ2 numaralı otobüslerden birine binerek Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne zaman açıldı?

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi, 1952 yılında SSK Sultanahmet Hastanesi Hariciye ve Nisaiye Servisi adı ile faaliyete geçmiştir. 2005 tarihi itibari ile İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi olarak Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi Başhekimi kim?

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ali Kocataş ve Sinop Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti.

Kanunide Cildiye var mı?

T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji.

Kanuni Sultan Süleyman’a nasıl giderim?

Herhangi bir metrobüs durağından binilerek Sefaköy metrobüs durağında inildikten sonra 98S, 89A, 89İ ve KÇ2 otobüs hatlarından birini ya da Küçükçekmece metrobüs durağında inildikten sonra MK16 otobüs hattını kullanarak hastanemize ulaşmak mümkündür.

You might be interested:  Şoka Ne Zaman Okul Eşyaları Gelecek 2021?

Dr Ali Kocataş kimdir?

Dr. Ali Kocataş Genel Cerrahi, uzmanıdır. Tiroit ultrasonografisi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Onkoplastik meme cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Kasık Fıtığı, Yanık, Fıtıklar, Reflü Özofajit, Paratiroid Bezi Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

142T nerede?

142T (İETT) 142T otobüs hattının ilk durağı Kanuni Sultan Süleyman olup son durağı Tüyap / Yenıbosna Metro Yönü durağıdır. 142T (Kanuni Sultan Süleyman‎→Tüyap / Yenıbosna Metro Yönü), hafta içi çalışıyor. Ek bilgi: 142T hattında 34 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 64 dakika.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaç yataklı?

Hastanemiz ek tesisleri ile birlikte 21 Haziran 1986 tarihinde o dönemin Başbakanı Sayın Turgut ÖZAL tarafından açılmıştır. Hastanemiz kadro yatağının 464’ü Kadın Doğum yatağı, 336’sı ise Çocuk yatağı olmak üzere toplam 800 yatak ile hizmet vermeyi sürdürmüştür.

Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi sünnet yapılıyor mu?

Hastanemizde uzman hekimler tarafından Sünnet yapılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector