Hızlı Cevap: Milli Eğitim Şube Müdürleri Ne Kadar Maaş Alıyor?

Milli eğitim Şube Müdürleri ek ders alır mı?

Şube müdürleri ekders almıyor. Vekaleten görevlendirilirseniz şube müdürü maaşı alırsınız.

Milli eğitim Şube Müdürleri kaç saat ek ders alır?

K’nın 4. maddesi ile eklenen) (1) İl milli eğitim müdür yardımcısı, ilçe milli eğitim müdürü ve şube müdürlerine haftada 10 saat, ilköğretim müfettişi ve müfettiş yardımcılarına ise haftada 5 saat daha ek ders ücreti ödenir” ( ek: 1/1,2) biçiminde Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders

Ilçe milli eğitim şube müdürü ne iş yapar?

Millî eğitim müdürleri, Bakanlığın eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmek ile görevli ve sorumludurlar.

2020 de şube müdürlüğü sınavı yapılacak mı?

Şube Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı 03 Ekim 2020 Tarihinde Yapılacaktır.

Ilçe milli eğitim müdürü ne iş yapar?

a) Millî eğitim müdürleri, Bakanlığın eğitim politikaları ve stratejik planlarını, mevzuat ve programlar doğrultusunda yönetmek, yönlendirmek, denetlemek ve koordine ederek etkin ve verimli bir şekilde yerine getirmek ile görevli ve sorumludurlar.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Medipol Üniversitesi Eğitim Fakültesi Hangi Kampüste?

Il milli eğitim müdürü ek göstergesi kaç?

Bu hükümler çerçevesinde, Bakanlık il müdürlerinin tamamının ek göstergesi 3600 olarak değiştirilmiştir. Bu değişiklikten en fazla etkilenenlerin Milli Eğitim İl Müdürleri olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü, Milli Eğitim İl Müdürleri daha çok öğretmen kökenliler arasından atanmakta olup, ek göstergeleri 3000 idi.

Ilçe milli eğitim müdürü görev süresi kaç yıl?

– İlçe milli eğitim müdürü kadrosuna atanacaklarda; yazılı veya yazılı ve sözlü sınavı kazanarak atanmış olmaları, eğitim kurumu müdürlüğü görevinde en az dört yıl, şube müdürü kadrosunda en az iki yıl ya da bu fıkrada sayılan görev ve kadrolarda toplam dört yıldan az olmamak üzere asaleten görev yapmış ve

Görevlendirme müdür kaç saat ek ders alır 2020?

-Geçici görevlendirilmelerin bakanlık veya valilik tarafından yapılmış olması gerekir. – Ek Ders Kararının 16. Maddesine göre yapılan geçici görevlendirmelerde asıl görevli olduğu okulundaki aldığı ek ders az veya fazla da olsa 18 saat ek ders alır.

Okul müdürü kaç saat ek ders alır 2020?

Müdür ve müdür başyardımcılarına ilave ek ders ücreti artışı sağladık Yönetim görevi karşılığında haftalık 20 saat ek ders ücreti alan müdür ve müdür başyardımcılarının ilave ek ders ücretini 4 saatten 5 saate çıkarttık.

Bir öğretmen haftada en fazla kaç saat ek ders alır?

Öğretmenler ise haftada toplamda 40 saate kadar ders verebiliyor. Eğer bir branş öğretmeni 30 saat ders veriyor ise 10 saat de ek olarak DYK kurs görevini alabilir.

Yazı işleri müdürü ne iş yapar?

Yazı işleri müdürü, gazete, dergi gibi süreli yayınlar ile adliye, belediye gibi kamu kurumlarında yazılı iletişim kanallarını yönetmek ve yayınların işleyişini sağlamakla sorumludur.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Başakşehir Halk Eğitim Merkezi Nerede?

Özel kalem müdürü ne kadar maaş alır?

Özel kalem müdürlerinin maaşları görev yapılan kuruma ve görev süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama maaş 5 bin TL olarak belirtilebilmektedir.

Yeni başlayan memur maaşı ne kadar?

KÜMÜLATİF ARTIŞ YÜZDE 38 Yapılan zamla birlikte sendika üyesi bekar idari hizmetler sınıfında 4.060 TL alan bir memurun maaşı gelecek yılın ilk yarısında 4.580 TL, ikinci yarısında da 4.900 TL’ye çıkacak. Bir sonraki yıl ise ilk yarıda 5.292 TL, ikinci altı ayda da 5.610 TL olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector