Hızlı Cevap: Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?

Yenimahalle Devlet Hastanesi açıldı mı?

Yenimahalle Devlet Hastanesi Hakkında 1 Haziran 2010’da hizmete açılan Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nin 39 adet polikliniği, 264 yatak kapasitesi ve 400 araçlık bir otoparkı mevcut.

Yenimahalle Devlet Hastanesi Metroya yakın mı?

Kızılay-Batıkent metrosuna binerek Batıkent durağında ininiz. Buradan 295 numaralı ring otobüse binerek Yenimahalle Hastanesi durağında indiğinizde Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Mesa Metro Durağında inerek hastanemize yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Devlet Hastanesinde hangi bölümler var?

Dahili Birimler

 • İç Hastalıkları
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon.
 • Kardiyoloji.
 • Çocuk Ergen Psikiyatri.
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji.

Yenimahalle Devlet Hastanesi ne zaman açıldı?

Yenimahalle Belediyesi ve Sağlık Bakanlığı işbirliği içerisinde yapımı gerçekleştirilen hastanenin temel atma töreni 09 Haziran 2008 de yapıldı. Hastane 60,022 metre kare arsa üzerine kurulmuş olup, 36.000 metre karelik kapalı alana sahiptir. Hastanemiz hizmete 1 Haziran 2010 yılında girmiştir.

Senem Mine Keskin hangi hastanede?

Senem Mine Keskin – MD,Obstetrics and Gynecology – Ankara Yenimahalle Training and Research Hospital | LinkedIn.

You might be interested:  Okul Deneme Sınavına Nasıl Çalışılır?

Yenimahalle Devlet Hastanesi Başhekimi kimdir?

Prof. Dr. Mustafa Duran, ilk ve ortaokulu Konya’da, liseyi Ankara ve Konya’da okudu. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesine başladı ve 2002 yılında bu okuldan mezun oldu. 2003 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji bölümünde uzmanlık eğitimine başladı ve 2008 yılında Kardiyoloji uzmanı oldu.

Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi hangi otobüs gider?

114, 408, 426, 427 numaralı otobüslerden birine binerek Ulus durağında ininiz. Buradan Batıkent metrosuna aktarma yaparak Batıkent durağında ininiz. Buradan 298 numaralı otobüse binerek Yenimahalle Hastanesi durağında indiğinizde Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle ye hangi otobüs gider?

Yenimahalle konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Yenimahalle Belediyesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 202-7, 271, 414.
 • Tren: BAŞKENTRAY.
 • Metro: M1-M2-M3.

Bilkent Şehir Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dr Tamer Sazak kimdir?

Tamer Sazak Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Tülay Özkılıç kimdir?

Tülay Özkılıç Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Spiral taktırma, Destekli yuvalama (assisted hatching), Aşılama yöntemi, Endoskopik operasyonlar, Üreme alanlarında hizmet veriyor ve Yumurtalık Kisti ve tümörleri, Doğum, Tüp Bebek, Hamile Kalamama, Smear Testi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Devlet mi özel mi?

Üniversitemiz, bilimsel veriler ışığında çağımızın ihtiyacına cevap veren araştırma faaliyetleri ile bilim ve teknolojiye katkıda bulunacak, donanımlı bireyler yetiştirmek amacıyla ülkemizin 97. ve başkentimiz Ankara’ nın 5. devlet üniversitesi olarak (27648 sayı ve 21 Temmuz 2010 tarihinde resmî gazete yayımlanan

You might be interested:  Eğitim Ödenekleri Ne Zaman Yatar?

Yenimahalle Devlet Hastanesi poliklinik hizmeti veriyor mu?

Hastanemizde Tüm Poliklinik hizmetleri geçici olarak durdurulmuştur.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ne zaman açıldı?

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi Ankara Altındağ’da bulunmaktadır. Kızılay’dan 408, 413, 427, 440 numaralı otobüslerden birine binerek Dışkapı Hastanesi durağında indiğinizde Dışkapı Yıldırım Beyazıt Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector