Hızlı Cevap: Yurtdışı Eğitim Fuarı 2018 Ne Zaman?

Yurtdışı eğitim fuarı 2021 ne zaman?

Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için düzenlenen dünyanın saygın okullarının katılacağı, Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 10-11 Nisan 2021 tarihleri arasında online olarak VesVirtual altyapısıyla gerçekleşecek. 30 farklı ülkeden, 200’e yakın okulun katılımıyla

Yurtdışı eğitim fuarı 2020 ne zaman?

Üniversite çağındaki çocukları için en iyisini isteyen aileler, 7 – 14 Haziran tarihlerinde IEFT Yurt Dışı Eğitim & Kariyer Fuarı ‘na geliyor!

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları ücretli mi?

Fuara katılım ücretsizdir. Kayıt olmak için tıklayın.

Study EXPO nedir?

StudyExpo, sektöre “Konsept Fuarcılık” anlayışını getirerek, belirlenmiş tek bir hedef kitleye, direkt ve etkin şekilde tanıtım yapma imkanı sağlıyor. Yılda iki kez olmak üzere; ilkbaharda dil okulları ve yaz okulları fuarı, sonbaharda ise akademik programları üzerine fuarlar düzenler.

Üniversite Fuarı 2021 ne zaman?

2021 Online Üniversite Tanıtım Fuarı 02-11 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan Online Üniversite Tercih Fuarı tüm Türkiye genelinde aday öğrencilerin katılımına açık olacaktır.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı nedir?

Liseler ve üniversiteler hakkında bilgi almak, burs başvuruları yapmak, mesleki kariyerlerine yurtdışında devam etmek ve geliştirmek isteyenler, 5 ayrı şehirde düzenlenen 29’uncu IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları ‘nda bilgi alabiliyor. 25 ülkeden 200’e yakın kolej ve üniversite Adana, Ankara, Eskişehir, İstanbul ve İzmir’de

IEFT ne zaman?

23 – 24 Ekim 2021 – İstanbul (Avrupa Yakası) | IEFT.

You might be interested:  Eğitim Sen Kimin Sendikası?

Akare fuar nerede?

2019 YILI AKARE YURTDIŞI EĞİTİM FUARLARI TAKVİMİ Fuarın Genel Koordinatörü Sera Sandra Arpacı ise, 13 Ekim’de Harbiye Hilton da fuar Harbiye Hilton da devam edecek.

Yurtdışında üniversite okumak kaç para?

Maliyet üniversite ve bölüme göre 50.000 TL – 100.000 TL arasında değişebilmekte, bazı özel üniversitelerimizde çok daha yükseklere çıkabilmektedir. Yurtdışında eğitim almanın maliyeti ülke, üniversite ve bölüme göre yıllık 20.000 – 160.000 TL arasındadır.

Hotcourses Turkey nedir?

Hotcourses Turkey, IDP Connect’te, uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarına hizmet eden, 11 uluslararası siteden biridir. Hotcourses Turkey olarak, 67 ülkede 2.700’den fazla yüksek öğretim kurumuna ve 250.000’den fazla bölüme ev sahipliği yapıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector