Ilçe Milli Eğitim Müdürü Kim?

İlçe Milli Eğitim Müdürü 1964 yılında Çorum Merkez Kayı Köyünde doğdu.

Levent Yazici kimdir?

İstanbul’da Eğitim Müfettişleri Başkanlığı görevini yürütürken 2012 yılında Tokat’a İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 2012-2018 yılları arasında Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yaptı. 27 Ağustos 2018’de İstanbul Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Cevat Dervişoğlu Kimdir?

1978 Yılında Trabzon’un Of ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Of´ta tamamladıktan sonra 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden mezun oldu. İstanbul Gelişim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme alanında yüksek lisans yaptı.

Ankara il milli eğitim müdürü kimdir?

Harun FATSA – İl Milli Eğitim Müdürü

Gebze ilçe milli eğitim müdürü kim?

Şener DOĞAN – İlçe Milli Eğitim Müdürü

Levent Yazıcı aslen nereli?

Gümüşhaneli hemşehrimiz Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi.

Levent Özil kimdir?

Öte yandan İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tosyalı hemşehrimiz Levent Özil, Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atandı.

Mustafa Erşahin kimdir?

1999 yılında Çatalca´da sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Büyükçekmece´de çeşitli okullarda öğretmenlik ve yöneticilik yaptı. 2013 yılında Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu müdürlüğüne atandı. 2018 yılından beri Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Mustafa Erşahin’in yeri görev yeri, Bakırköy oldu.

You might be interested:  Ne Zaman Okul Kapanacak?

Barış Yıldız nereye atandı?

Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış Yıldız görevden alınarak yerine Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cevat Dervişoğlu atandı.

Avcılar ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cevat Dervişoğlu’nun mesajı.

Ankara Milli Eğitim Müdürü nereli?

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KİMDİR? Kaç yaşında olduğu bilinmeyen Harun Fatsa aslen Ordulu’dur. AK Parti 24. dönem milletvekili Eyyüp Fatsa’nın kardeş olan Harun Fatsa, Nevşehir, Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü, Lefkoşe Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliği yaptı.

Milli Eğitim Bakanlığı Müdürü kim?

06.08.2021/. 5 Mayıs 1970 yılında Tokat’ta doğan Mahmut ÖZER, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden (1992) mezun olmuştur.

Mete Kızılkaya kimdir?

Değişik okullarda öğretmen ve yöneticilik yaptıktan sonra 2016 yılında Adıyaman Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 6 Ağustos 2018 tarihinden itibaren Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünde İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Gebze il mi ilçe mi?

Gebze, (antik adları: Dakibyza ve Libyssa), Kocaeli’nin bir ilçesi. Marmara Bölgesi’nin en büyük sanayi kentlerinden biridir.

Gebze’de kaç mahalle var?

Gebze ilçesinde toplam 40 mahalle bulundu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector