Samsun Atakum Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede?

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi semtte?

SAMSUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 41.276989 enlem ve 36.335236 boylamda yer almaktadır. İlkadım ilçesine bağlıdır. SAMSUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ haritası Samsun ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Samsun Eğitim Araştırma ek bina hangi bölümler var?

Son teknolojik cihazlarla donatılmış olan Kardiyoloji Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Beyin Cerrahi Polikliniği, Çocuk Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, KBB Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Göz Polikliniği, Cildiye (Dermatoloji) Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Ortopedi Polikliniği,

Samsun Araştırma Hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 24/B, 26/17, R6T, T4.

Samsun Araştırma Hastanesi’ne giden dolmuşlar?

Samulaş ve Özel Halk Otobüslerinin hizmet verdiği 11 adet hat bulunuyor. Saatte bir 26 numara Belediyeevleri – Araştırma Hastanesi – Üniversite Sabah saatlerinde 10′ ar dakika diğer saatlerde 20-30 dakika aralıklarla, Ayrıca Kıranköy dolmuşları da hastane önünden geçiyor.

Atakum Polikliniği hangi bölümler var?

Samsun Atakum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ilk etapta Kardiyoloji Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Beyin Cerrahi Polikliniği, Çocuk Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, KBB Polikliniği, Üroloji Polikliniği, Göz Polikliniği, Cildiye (Dermatoloji) Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Ortopedi

Alerji testi nerede yapılır Samsun?

Samsun Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hizmete giren Yetişkin Alerji ve İmmünoloji Polikliniği sayesinde yetişkin hastalar şehir dışına gitmek zorunda kalmayacak.

You might be interested:  Üniversite Elektronik Kayıt Ne Zaman 2019?

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaç yataklı?

Hastanemizin ana hizmet binamızda 700, Kadın Doğum Hastalıkları Yerleşkesinde 280, Göğüs Hastalıkları Hastanesi Yerleşkesinde 160; toplamda 1140 hasta yatağı ve yaklaşık 3400 personeliyle halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Samsun Toybelen hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Toybelen yakınından geçiyor: 22, 24/A, SAMSUN -KAVAK, SAMSUN -LADIK, SAMSUN -VEZIRKÖPRÜ (ÖHO).

Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Samsun Ruh Sagligi Hastanesi yakınından geçiyor: 24/B, 26/17, E3 EKSPRES, T3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector