Samsun Ilkadım Milli Eğitim Müdürü Kim?

Samsun İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü kim olacak? İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı Akmeşe’nin adı Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü için de konuşuluyordu.

Murat Yiğit kim?

8 Ağustos 2012 tarihinden, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 1 Haziran 2016 tarihinden 31 Ağustos 2021 tarihine kadar Düzce İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 1 Eylül 2021 tarihi itibarıyla Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Samsun il milli eğitim müdürü kimdir?

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit’in

İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat Yiğit’in Başkanlığında Halk Eğitim Merkezleri Değerlendirme Toplantısı

Ilkadım ilçe milli eğitim müdürü kim oldu?

İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kurucu Müdürü olan ve asaleten atanarak yeniden İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine başlayan Davut Numanoğlu, İlkadım Kaymakamımız Sayın Turan Atlamaz’ ı makamında ziyaret etti.

Halil Ibrahim Akmeşe kimdir?

‘Müdürlüğümüze, İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Halil İbrahim AKMEŞE 24/09/2021 tarihi itibari ile görevine başlamıştır.’ Akmeşe,1981 tarihi doğumlu olup, İlköğrenimini SİNOP/Gerze’ de; ortaöğrenimini SAMSUN/Bafra’da tamamladı.

Dr Murat Yiğit romatoloji hangi hastanede?

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi.

Düzce il milli eğitim müdürü kimdir?

Görevine başlamasının ardından açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, “31 Ağustos 2021 tarihi itibarı ile Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunuyorum.

You might be interested:  Bir Okul Açan Bin Hapishane Kapatır Kim Söylemiştir?

Coşkun Esen nereli?

Coşkun Esen Kimdir? Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen 1971 yılında Sinop’un Ayancık ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ayancık’ta tamamladı. Yüksek öğrenimini ise Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 1995 yılında tamamladı.

Samsun GIS nedir?

Samsun Maarif Hareketi kapsamında öğrencilerin edindikleri bilgi ve becerileri ölçmek ve öğretim süreci içinde ilerleme durumlarını görerek eksik kazanımların hızlı bir şekilde desteklemek amacıyla hayata geçirilen Samsun Gelişim İzleme ve Geribildirim Sistemi (Samsun GİS) binlerce öğrenciye hizmet sunuyor.

Samsunda kaç öğretmen var?

“Samsun ilinde 2016/2017 eğitim öğretim döneminde 562 okulda, bin 210 derslikte bin 422 öğretmen ve 21 Bin 253 öğrenci vardı.”

Bodrum ilçe milli eğitim müdürü kimdir?

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Samsun İlkadım ilçesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim akmeşe atandı. Halil İbrahim Akmeşe kimdir? 1981 tarihi doğumlu olup, İlköğrenimini SİNOP/Gerze’ de; ortaöğrenimini SAMSUN/Bafra’da tamamladı.

Marmaris Milli Eğitim Müdürü kimdir?

Gaziantep iline bağlı Şehitkamil ilçesi Hacı Muzaffer Bakbak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü Sibel Kısa, Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector