Sevinç Eğitim Kurumları Kimin?

Sevinç okullarının sahibi kim?

34 yıl önce İstanbul Bakırköy’de büyük kızı ‘ Sevinç ‘in adını vererek, kurduğu lise ve üniversite sınavlarına hazırlık dershanesi ile eğitim sektörüne giren Erol Boy, bu kez kızları Sevinç Boy Erşen ve Beren Boy Serpicioğlu ile birlikte Gelecek Nesiller (GEN) Koleji’ni kurdu.

Gen Koleji kimin?

Gen Koleji kurucuları; Sayin Erol Boy, Sevinc Boy Ersen ve Beren Boy Serpicioglu eğitim öğretim sektöründe dershane, kurs merkezi, özel okul ve yayıncilikta 1986’dan itibaren bircok basariya imza atmis, ÖZDEBİR ve TÖDER’de aktif olarak yer alan işletmeci eğitimciler tarafından yönetilmektedir.

Sevinç koleji hangi illerde var?

Sevinç Koleji nerede diye merak ediyorsanız; Sevinç Koleji şubeleri İstanbul, Samsun, Diyarbakır ve İzmir illerinde yer almaktadır. Sevinç Koleji İstanbul şubeleri; Ataşehir, Bahçeşehir, Bakırköy, Beylikdüzü, Ümraniye ve Çekmeköy ilçelerinde bulunmaktadır.

Sevinç Dershanesi rep nasıl alınır?

Öğrencilerimiz veya velilerimiz, kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifre ile REP sistemine internet üzerinden giriş yaparak kendilerine uygun gün ve saatte, arzu ettikleri öğretmenden etüt randevusu alabilirler. REP randevusu alırken, öğrencinin çalışacağı konuyu ve etüt türünü seçmesi gerekir.

Sevinç Koleji ne zaman kuruldu?

Sevinç Koleji, 1986 yılında kurulmuş köklü bir kurum olmakla birlikte eğitim alanında yenilikçi, gelişime açık ve teknolojiyi yakından takip eden yapısıyla fark yaratmaktadır. Kendi eğitim sistemini oluşturmuş olan Sevinç Koleji tüm kampüslerinde bu modeli uygulamaktadır.

You might be interested:  Sık sorulan: Eğitim Bilimleri Nasıl Çalışmalı?

Gen Koleji ne zaman kuruldu?

Eğitim yolculuğumuz, Yönetim Kurulu Başkanı ve GEN Eğitim Kurumları Genel Müdürü Erol Boy’un 1986 yılında Bakırköy’de açtığı sınava hazırlık dershanesi ile başlamıştır.

Sevinç Erşen kimdir?

K12 seviyesinde özel okul, kurs merkezi, uzaktan eğitim ve yayıncılık alanlarında deneyimli olan Sevinç Boy Erşen, Koç Üniversitesi İşletme fakültesi 2008 mezunu. Lisans eğitiminin son yıllarında Singapore Management University’de exchange programına katılarak girişimcilik, pazarlama ve finans alanlarında yoğunlaştı.

Gürbüz Boy kimdir?

Ali Gürbüz 1987 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Eski Kırkpınar başpehlivanlarından Recep Gürbüz ‘ün oğlu olan Ali Gürbüz, 2008 yılında gerçekleşen 647. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başaltında birinci olarak başpehlivanlık kategorisinde mücadele etme hakkını kazandı.

Doğa Okulları Ne Zaman Açılıyor?

Öğrenciler, uzun bir yaz tatilinden sonra 18 Eylül’de eğitime başlayacak. Doğa Koleji öğrencileri ve velileri; yeni dönem heyecanını paylaşmak, okullarıyla ve öğretmenleriyle tanışmak üzere 11-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Doğa ‘ya Hoş Geldiniz programında bir araya gelecek.

Sevinç Koleji Bursluluk Sınavı 2020 ne zaman?

Bornova özel okullar 2020 – 2021 Eğitim ve Öğretim döneminde de öğrencilerini bursluluk sınavlarına davet etmeye ve burs vermeye devam ediyor. 15 – 16 şubat tarihlerinde yapılacak olan bursluluk sınavları ile Sevinç Koleji olarak başarılı öğrencilerimizin her zaman yanındayız.

Dershane ücretleri ne kadar?

Dershane Fiyatları

 • Kültür Dershanesi Fiyatları: 5000 – 18.000 TL.
 • Final Dershanesi Fiyatları: 5000 – 10.000 TL.
 • Sınav Dershanesi Fiyatları: 8000 – 19.000 TL.
 • Açı Dershane Fiyatı: 7000 – 14.000 TL.
 • Uğur Dershane Fiyatları: 6000 – 10.000 TL.
 • Çözüm Eğitim Kurumları: 5000 – 16.000 TL.
 • Olimpiyat Dershanesi: 4000 – 7000 TL.

YKS hazırlık kursları ne zaman açılacak?

tyt ve ayt kurs paketleri Sınıf Öğrencilerimiz için YKS Kursumuz (TYT Kursu – AYT Kursu ) 26 Temmuz 2021 Pazartesi Yaz Kampımız ile başlayacak olup, 2022 YKS Sınavına kadar 11 aylık tempolu bir çalışma programı ile devam edecektir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Polis Amirleri Eğitim Merkezi Nerede?

Kişisel Gelişim Kursları hangi dersleri verebilir?

Kişisel gelişim kursları nelerdir sorumuzun yanıtı olarak belli başlı kişisel gelişim eğitimleri listeleyecek olursak;

 • Diksiyon ve Beden Dili.
 • Etkili İletişim ve İmaj.
 • Algı ve İkna Teknikleri.
 • Stres Yönetimi.
 • Zaman Yönetimi Eğitimi.
 • Zor İnsanlarla Başa Çıkma.
 • Motivasyon.
 • Liderlik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector