Sık sorulan: Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi dolmuş gider?

ULUS’TAN BENTDERESİ DOLMUŞ DURAKLARINDAN TOPRAKLIK, TÜRKÖZÜ, ABİDİNPAŞA, AKDERE VE MAMAK DOLMUŞLARI İLE HASTANEMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Kızılaya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ankara kızılay yakınından geçiyor: 153, 195-1, 353-5.

Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi hangi semtte?

Ankara ‘daki şehir hastanelerinin ilki, Bilkent semtinde yer alıyor. Adını Bilkent Üniversitesi’nden alan semt; bir anlamda Ankara ‘nın üniversiteler bölgesinde yer alıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi arasındaki arazide konumlanmıştır. Eskişehir Yolu ile bu semti Bilkent Köprüsü bağlar.

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

Batıkent, Demetevler taraflarından geliyorsanız Batıkent-Kızılay metrosuna binerek Kızılay’da ininiz. Buradan 266, 268, 269, 270 numaralı otobüslerden birine binerek Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Ankara Eğitim ve Araştırma hastanesine hangi otobüs gider?

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara Altındağ’da bulunmaktadır. Kızılay Meydanı’ndan 321 veya 392 numaraıl otobüse binerek Ankara Hastanesi durağında indiğinizde Ankara Eğitim ve Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Ankara Hacettepe Hastanesine Nasıl Gidilir?

OTOBÜS TERMİNALİNDEN (AŞTİ) Yürümeyi tercih etmezseniz, Hacettepe Erişkin Hastanesi ve Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi için ANKARAY’ın Kolej durağında indikten sonra Seyranbağları- Ulus dolmuşlarına Ulus yönüne olmak üzere binebilirsiniz. ANKARAY AŞTİ’den her gün 06:15-23:45 saatleri arasında çalışmaktadır.

You might be interested:  FAQ: En Yakın Halk Eğitim Merkezi Nerede?

Kızılay Etimesgut nasıl gidilir?

Ankara’dan Etimesgut’a Ulaşım Metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmayan Etimesgut’a; Kızılay Metrosu ile Kızılay durağında indikten sonra, 530-5 no’lu otobüs hattına ve Etimesgut dolmuşlarına aktarma yapılarak da ulaşım sağlanabilmektedir.

Panora AVM ye Kızılaydan nasıl gidilir?

Kızılay Meydanı’ndan 135, 173, 185 numaralı otobüslerden birine binerek Panora AVM durağında inidğinizde Panora Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Lösanteye nasıl gidilir?

Kızılay Meydanından yaklaşık 30-35 dk’lık bir taksi (yaklaşık 75-80 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir. AŞTİ Otogar’ından yaklaşık 24-30 dk’lık bir taksi (yaklaşık 65-70 TL) yolculuğu ile hastaneye ulaşım sağlanabilir.

Zekai Tahir Burak Hastanesi hangi semtte?

Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi 39.933296 enlem ve 32.868820 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Hacettepe Mh. ve Altındağ ilçesine bağlıdır.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hangi bölümler var?

Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 15 adet acil tıp uzmanı, 2 adet adli tıp uzmanı, 5 adet aile hekimliği uzmanı, 32 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 12 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 22

Zekai Tahir Burak taşındı mı?

1925 yılında Hamamönü Hacı Musa Mahallesinde kiralanan kerpiçten yapılma bir binada, beş yataklı olarak “Doğumevi” ismiyle faaliyete başlayan Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi (ZTB) geçtiğimiz hafta sonu apar topar Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne taşındı.

Keçiören Eğitim Araştırma Hastanesi hangi otobüs gider?

Hangi Otobüs hatları Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 145-7, 266, 266-2, 268, 460.

Kızılaydan Keçiörene metro ile nasıl gidilir?

Kızılay’dan Keçiören gitmek için izlenecek yok. Batıkent-Sincan Metrosuna bineceksiniz. AKM (Atatürk Kültür Merkezinde ineceksiniz. Metro ‘da dışarı çıkmadan hemen aktarmalı olarak Keçiören Metrosuna bineceksiniz. 17 Dakikada Keçiören (Şehitler-Gazino Durağı) olacaksınız.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Eğitim Bilimleri Yüksek Lisans Hangi Puan Türü?

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi kim?

Dr. Murat Alper, görevi Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Rahmi Kılıç’a devretti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *