Sık sorulan: Buca Eğitim Fakültesi Kampüsü Nerede?

Buca Eğitim Fakültesi hangi semtte?

9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi 38.386284 enlem ve 27.170511 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Vali Rahmi Bey Mh. ve Buca ilçesine bağlıdır. 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi haritası Izmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Buca Eğitim Fakültesi hangi otobüs?

Bu Otobüs hatları Buca Eğitim Fakültesi yakınından geçiyor: 304, 470, 490, 515, 818.

DEÜ Eğitim Fakültesi hangi kampüste?

2- Buca Eğitim Kampüsü: Buca Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, İzmir Meslek Yüksekokulu, Buca Kız Öğrenci Yurdu. 3- Buca Dokuzçeşmeler Kampüsü: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Adalet Meslek Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu.

Izmir otogardan Buca Eğitim Fakültesine Nasıl Gidilir?

Maalesef İzmir Otogarı’ndan direkt olarak DEÜ Buca Dokuzçeşmeler Kampüsü’ne gidebileceğiniz bir otobüs yok, ancak 277 numaralı Otogar – Tınaztepe otobüsüne binerek son durak Tınaztepe’de inebilir, Tınaztepe’den kalkan 104, 878, 304 ve 490 numaralı otobüslere binerek İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi durağında

Izmir otogardan Buca Dokuz Eylül Üniversitesine nasıl gidilir?

İzmir Otogarı’ndan otobüs duraklarına geçin ve 277 Otogar – Tınaztepe otobüslerine binin. Son durak olan Tınaztepe durağında inip 104 numaralı otobüse aktarma yapın. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi durağında inin, Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Dokuzçeşmeler Kampüsüne ulaşmış olacaksınız.

You might be interested:  Sık sorulan: Mustafa Kemal Hangi Şehirlerde Askeri Eğitim Görmüştür?

Dokuz Eylül Üniversitesi hangi Otobüs?

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü İzmir Buca’da bulunmaktadır. Konak’tan 104, 171, 304 numaralı otobüslerden birine binerek son durakta indiğinizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Dokuzçeşmeler Kampüsü hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları DEÜ- Dokuzçeşmeler Yerleşkesi yakınından geçiyor: 353, 470, 515, 878.

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca kampüsünde hangi bölümler var?

Bölümler

  • BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
  • EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ
  • GÜZEL SANATLAR EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
  • MATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
  • ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
  • TEMEL EĞİTİM BÖLÜMÜ
  • TÜRKÇE VE SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ
  • YABANCI DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ

9 Eylül Üniversitesi denize yakın mı?

Neredeyse denize sıfır bir konumu olan ve diğer kampüslerde okuyanlar tarafında kıskanılan Balçova Kampüsü. İçerisinde Tıp Fakültesi ve hemşirelik bölümlerinin yer aldığı bu kampüs İzmir’in gözbebeği İnciraltı’na, harika manzarası bulunan Teleferik’e oldukça yakındır.

Buca Eğitim Fakültesi ne zaman açıldı?

2547 sayılı YÖK yasası ile birlikte, Buca Yüksek Öğretmen Okulu, 20 Temmuz 1982 de Dokuz Eylül Üniversitesine bağlı bir fakülte haline gelmiştir.

Izmir otogardan Buca’ya nasıl giderim?

Buca ‘ya otobüs ile ulaşmak isteyenlerin öncelikle İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne ulaşmaları gerekmektedir. İzmir Otobüs Terminali’ne geldikten sonra terminalin 2. katında yer alan ilçe şehir içi Buca minibüsleri ile kolaylıkla yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Torbalı’dan Dokuz Eylül Üniversitesine nasıl gidilir?

Torbalı ‘ dan İZBAN ile Aliağa yönüne doğru giden trene bininiz. 9 durak sonra Gaziemir istasyonunda inerek ESHOT 510 numaralı otobüse bininiz. 13 durak sonra Dokuz Eylül durağında indiğinizde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe kampüsüne nasıl gidilir?

Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü İzmir Buca’da bulunmaktadır. Konak’tan 104, 171, 304 numaralı otobüslerden birine binerek son durakta indiğinizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü ‘ne ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector