Sık sorulan: Koşuyolu Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Koşuyolu Kalp Hastanesine hangi otobüsler gider?

Kartal konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kosuyolu Kalp Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 132M, 17S.
 • Tren: MARMARAY.
 • Metro: M4.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-79, MİNİBÜS: C-80.

Metrobüsle Koşuyolu Hastanesi’ne nasıl gidilir?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler taraflarından herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Uzunçayır’da ininiz. Kadıköy-Tavşantepe metrosuna aktarma yapınız. Metronun Hastane -Adliye durağında indiğinizde Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Istanbul Koşuyolu Hastanesi hangi semtte?

Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 40.910789 enlem ve 29.155521 boylamda yer almaktadır. Kartal ilçesine bağlıdır. Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Koşuyolu Medipol Hastanesine hangi otobüsler gider?

Koşuyolu, Kadıköy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Kosuyolu Medipol konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 11T, 15BK, 20Ü
 • Tren: MARMARAY.
 • Metro: M4, M5.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-57.

Koşuyolu Kalp Hastanesi Randevu nasıl alınır?

Randevu almak için 182 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz yada hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu alabilirsiniz.

Koşuyolu hastanesinde hangi bölümler var?

Kardiyolog, Kalp ve damar cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Gastroenteroloji cerrahı, İç hastalıkları uzmanı, Radyolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Çocuk kardiyoloğu, Genel cerrah, Aile hekimi, Göğüs cerrahı, Gastroenterolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs hastalıkları doktoru,

You might be interested:  Batman Halk Eğitim Merkezi Nerede?

Cihangir Kaymaz hangi hastanede?

Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi.

Yüksek ihtisas Hastanesi ne demek?

Hastanemiz 1964 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Sağlık Bakanlığı hastaneleri içerisinde kamu tüzel kişiliği olan ilk ve tek özerk statülü hastanedir. 500 yataklı hastanemizde 149 uzman hekim, 130 asistan, 449 hemşire olmak üzere 1600 kişi görev yapmaktadır.

Avcılardan Bağcılar Medipol Hastanesine Nasıl Gidilir?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar taraflarından geliyorsanız herhangi bir metrobüs istasyonundan Metrobüse binerek Avcılar ‘da ininiz. Sol taraftan çıkarak Lise’nin önündeki otobüs durağından 76O numaralı otobüse binerek Medipol Hastanesi durağında indiğinizde Medipol Mega Hastaneler Kompleks’ine ulaşabilirsiniz.

Kadıköyden Medipol Üniversitesine nasıl gidilir?

Ümraniye’den Üsküdar-Çekmeköy metrosuna binerek Bağlarbaşı durağında inerek İlahiyat Fakültesi çıkışından çıkınız. Buradaki otobüs durağından 14M numaralı otobüse binerek Kavacık Sapağı’nda indiğinizde Medipol Üniversitesi Kavacık Kuzey Kampüsü’ne ulaşabilirsiniz.

Medipol Hastanesi Sefaköy nasıl gidilir?

Küçükçekmece konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Istanbul Medipol Üniversitesi Sefaköy Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 89K, 98AB.
 2. Tren: MARMARAY.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-216.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector