Sık sorulan: Ns Eğitim Kurumları Hangi Cemaatin?

Asfa Eğitim Kurumları kime ait?

Asfa, Nakşi lideri Coşan’ın eseri Asfa Eğitim Kurumları, kuruculuğunu eski Nakşibendi lideri Mahmut Esad Coşan’ın yaptığı Hakyol Vakfı’na bağlı. 1938 doğumlu Coşan, Nakşibendiliğin önemli kollarından, İskenderpaşa Dergâhı’nın lideriydi.

Iyi dersler eğitim kurumları kimin?

Okulun kuruluş hikayesini anlatan İyi Dersler Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bağkale, “2013 yılında kendi eğitim müessesimizi kuralım istedik. Geçtiğimiz sezonda bu da bize kısmet oldu. İyi dersler ile eksen yayıncılık merkezli olan İyi Dersler eğitim kurumları ile Kayseri’de iki okulu hizmete açtık.

Siraç Koleji kimin?

SİRAC EĞİTİM KURUMLARI KURUCUSU SAYIN SAİT YAVUZ BEYİN AÇILIŞ KONUŞMALARIYLA PROĞRAMIMIZ DEVAM EDİYOR.

Mersin Şebnem okulları kimin?

Mersin Şebnem Okulları Kurucusu Yaşar GÜLTEKİN ve Okul Müdürü Ramazan YETKİN Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet ŞAHİN’e yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Literda okullari kimin?

Literda Kurucu Velilerindeniz Elhamdulillah Anaokuldan mezun olduk 1. Sınıfa Başlayacağız Allahın İzniyle. Değerli Öğretmenleriyle Eğitimiyle Kadrosuyla Mükemmel bir Okul.

Doğa Okulları Ne Zaman Açılıyor?

Öğrenciler, uzun bir yaz tatilinden sonra 18 Eylül’de eğitime başlayacak. Doğa Koleji öğrencileri ve velileri; yeni dönem heyecanını paylaşmak, okullarıyla ve öğretmenleriyle tanışmak üzere 11-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan Doğa ‘ya Hoş Geldiniz programında bir araya gelecek.

Asaf okulları hangi cemaatin?

FETÖ’nün yerine diğer cemaatlerin geçtiğine yönelik tartışma devam ederken, İskenderpaşa Cemaati ‘nin şeyhi olan Mahmut Esad Coşan’ın kurucusu olduğu ASFA Koleji, 3 – 10 yaş arasındaki çocukları anaokulunda Kuranı Kerim, Arapça ve hafızlık eğitimi verdiği ortaya çıktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *