Sık sorulan: Özel Eğitim Daire Başkanı Kim?

Kürşat Dulkadir kimdir?

1979 yılında Malatya Doğanşehir ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Doğanşehir ve Malatyada´da tamamladı. Lisans eğitimini 2001 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Kimya Bölümünde bitirdi.

Özel Eğitim Genel Müdürü Kimdir?

MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör Kimdir? Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ‘ne atandı. Milli Eğitim Bakanlığı’na ait atama kararı Resmi gazete’nin 20 Mayıs 2016 tarihli sayısında yer aldı. Celil Güngör 1961 Yılında Kastamonu’da hayata geldi.

Oktay Kılıç kimdir?

1976 yılında Ankara’nın Balâ İlçesinde doğdu. İlköğretimini Duatepe İlköğretim Okulu’nda, ortaöğretimini Ankara Mimar Sinan Lisesi’nde tamamladı. Lisans Eğitimini Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde tamamladı.

Muhittin Delihasan kimdir?

2009 yılında Rize’de göreve başlayan Delihasan, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde öğretim üyeliği ve aynı zamanda Otizmli çocuklar eğitim merkezinde okul müdürlüğü yaptı. Delihasan aynı zamanda geçmiş dönemde Ülkü Ocakları Rize İl Başkanlığı’nda çeşitli görevlerde il yöneticiliği görevini yürüttü.

Cemal Özdemir kimdir?

Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanı 1974 yılında Zonguldak Kdz. 2004 yılından itibaren bakanlığımızın özel eğitim ile ilgili kitap yazım komisyonlarında, çeşitli proje, çalıştaylarında ve hizmet içi eğitimlerinde eğitim yöneticisi ve eğitim görevlisi olarak görev aldı.

Temel eğitim Genel Müdürü kim?

MEB Temel Eğitim Genel Müdürü Funda Kocabıyık’ın MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü ‘ne atanmasıyla birlikte boşalan Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ‘ne eski TTK üyesi, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi hocalarından Yard. Doç. Dr. Cem Gençoğlu atandı.

You might be interested:  Soru: Ösym Eğitim Bilgileri Değiştirme Nasıl Yapılır?

Özel eğitim Uygulama Okulları hangi genel müdürlüğe bağlı?

MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

RAM Genel müdür?

Zeynep Ozlem Ilaslan – Genel Müdür – RAM Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş | LinkedIn.

Özel eğitim okulu ne demek?

Özel Eğitim Okulları: Farklı tür ve kademelerde benzer yetersizliğe sahip özel gereksinimi olan çocukların eğitim gördüğü ortamlardır. Yatılı Özel Eğitim Okulları: İşitme, görme veya bedensel yetersizliği olan bireyler için gündüzlü ya da yatılı özel eğitim ilkokulları ile özel eğitim ortaokulları açılır.

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü kim?

Genel Müdürümüz Sayın Kemal KARAHAN Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevini Sayın İsmail ÇOLAK´tan devraldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector