Sık sorulan: Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?

Izmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi hangi semtte?

İzmir ‘in Bornova İlçesi Çamdibi semtinde 1000 metrekarelik alanda açılan Çamdibi Semt Polikliniği, 14 branşta poliklinik, röntgen ve laboratuvar hizmetleri ile bölge halkına hizmet vermektedir.

Izmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İzmir Konak’ta bulunmaktadır. Konak’tan 40, 44, 45, 302 numaralı otobüslerden birine binerek Doğum Hastanesi durağında indiğinizde Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Izmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu nasıl alınır?

kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.

Karşıyakadan Tepecik hastanesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 249, 302, 60, 662.

Izmir tepecik hastanesi ne zaman kuruldu?

TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 1972 yılında 200 kadrolu yatağı ile Çocuk Hastanesi hizmete girmiştir. 1973 yılında Gastroenteroloji ve Beyin Cerrahi servisleri hizmet vermeye başlamış olup, 1974 yılında yoğun bakım servisi ayrı bir birim olarak kurulmuştur.

Karşıyaka Tepecik Semt Polikliniği hangi bölümler var?

Semt Polikliniğ’nde Dahiliye, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Çocuk, Beyin Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları ( İntaniye), Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dermatoloji, Nöroloji ( Haftada 3 gün), Psikiyatri (Haftada 3 gün) branşlarnda poliklinik hizmeti ile görüntüleme ve laboratuvar (ultrason,

You might be interested:  2016-2017 Eğitim Yılı Ne Zaman Başlıyor?

Bornova Devlet Hastanesine nasıl gidilir?

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi İzmir’in Bornova ilçesinde Evka-3 semtinde bulunmaktadır. Konak’tan İzmir Metro’ya binerek Evka-3 durağında ininiz. Buradan 67, 111, 317 765 numaralı otobüslerden birine bnerek Trafik Hastanesi durağında indiğinizde Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Izmir tepecik nereye bağlı?

Konak ilçesine bağlıdır. Tepecik Eğitim Ve Araştıma Hastanesi haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Tepecik Eğitim Ve Araştıma Hastanesi posta kodu 35120. Tepecik Eğitim Ve Araştıma Hastanesi GPS koordinatları 38° 25´ 23.9952″ ve 27° 9´ 55.2816″.

Izmirde hangi hastaneler var?

Devlet Hastaneleri

  • Aliağa Devlet Hastanesi, Aliağa.
  • Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi, Konak.
  • Bayındır Devlet Hastanesi, Bayındır.
  • Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Karabağlar.
  • Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi, Buca.
  • Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi, Çeşme.
  • Çiğli Devlet Hastanesi, Çiğli.

Çamdibi semt polikliniği hangi bölümler var?

2 Ekim 2015’de Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne bağlı olarak açılan Çamdibi Semt Polikliniği ‘nde 35 personel ile günlük ortalama 1000 hastaya sağlık hizmeti veriliyor. Poliklinikte Dermatolji, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Kadın Doğum, Ortopedi, Noroloji, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz

302 konakta nereden kalkıyor?

302 otobüs hattının ilk durağı Otogar Yeni olup son durağı Konak durağıdır. 302 ( Konak ), her gün çalışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *