Sık sorulan: Uzaktan Eğitim 10 Gb Internet Nasıl Alınır?

Vodafone’dan EBA interneti nasıl alınır?

8 GB ÜCRETSİZ İNTERNET NASIL ALINIR? TÜRK TELEKOM, TURKCELL VE VODAFONE BAŞVURU DETAYLARI… EBA yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru sürecini başlatabilecekler.

EBA için 8 GB internet nasıl alınır?

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından biri olan Türk Telekom eba 8 gb bedava internet kampanyasına katılmak ve 8 gb bedava interneti almak için EBA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kalan internet için ise KALAN EBA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 10 GB bedava nasıl yapılır?

Ayrıca Ramazan ayı yeni abonelerine anında 10 GB internet veriyor. Ramazan kampanyasına katılmak için; RAMAZAN GB yaz 5555’e gönder. Türk Telekom Ramazan ayın boyunca faturalı ve faturasız bütün abonelerine toplamda 10 GB internet verecek. 10 GB internet paketinizi Sil Süpür uygulamasından alabilirsiniz.

Bedava 10 GB internet nasıl yapılır?

Turkcell 10 GB Hediye Nasıl Yapılır Faturalı yada faturasuz bütün hat sahipleri yeni aldıkları sim kartı ile beraber verilen şifreyi; ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp şifreyi 2222’ye SMS göndermeleri yeterlidir. Kampanyaya katılım için gönderilen mesaj ücretsizdir sizden her hangi bir ücret talep edilmez.

You might be interested:  Soru: Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir?

Vodafone EBA için internet veriyor mu?

Vodafone, geçen eğitim-öğretim yılında olduğu gibi yeni eğitim-öğretim yılında da MEB’in uzaktan eğitim karar üzerine verilen 3GB internet desteğine 3GB daha ekleyerek toplamda 6GB interneti 31 Ekim 2021’e kadar, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması’nda kullanılmak üzere tüm Vodafoneluların

Devletin verdiği 6 GB internet nasıl alınır?

6 GB ücretsiz internete operatörlerinizin mobil uygulamaları üzerinden başvurabilirsiniz. İnternet https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinde geçerli olacak. Sevgili Öğrencilerimiz, Dünyada toplum sağlığını etkileyen Covid-19 küresel salgın tedbirleri kapsamında uzaktan öğretim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

EBA canlı ders internet ücretsiz mi?

Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom EBA canlı dersler için 6 GB ve 8 GB aylık bedava internet veriyor.

Turkcell EBA paketi nasıl kullanılır?

EBA 6 GB İnternet Nasıl Alınır Turkcell

  1. Bip uygulamasına giriş yapın.
  2. Bip ana sayfanın altında bulunan keşfet linkine tıklayın.
  3. Üst kısımda bulunan arama bölümüne EBA yazarak arama yapın.
  4. Arama sonucunda çıkan sonuçlardan EBA ‘ya tıklayın.
  5. EBA kanalı girdikten sonra 6 GB Paketini aktifleştirin linkine tıklayın.

EBA için 3 GB internet nasıl alınır?

Türk Telekom aboneleri EBA yazıp 5555’e SMS göndererek başvuru sürecini başlatabilecekler. Turkcell aboneleri ise “BİP” uygulamasındaki “Keşfet” menüsü altında bulunan ” EBA ” kanalını takip edip mesaj gönder ekranında yer alan “Hemen Kazan” seçeneği üzerinden başvuru yaparak bu hizmetten faydalanabilecek.

Türk Telekom faturalı 10 GB 29 TL nasıl yapılır?

Selfy Efsane 10 GB Kampanyası’nda 750 DK, 5000 SMS ve 10 GB internet ayda sadece 29 TL! Önce tarifeye kayıt olmak için: EFSANE 10 TARIFE yaz 5555’e gönder. SOZ yaz 5555’e gönder.

Fırsat 10 GB faturasız nasıl yapılır?

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

  1. Selfy’nin Fırsat 10 Paketi’ne katılmak için faturasız hattından SELFY FIRSAT 10 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
  2. Selfy Fırsat Paketleri’ne katılmak için 444 1 500, 4444 1 444 veya 9333 numaralarından birisi arayarak paket seçeneğini tuşlayabilirsin.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Özel Eğitim Öğretmenleri Nerede Çalışır?

Türk Telekom’da 10 GB internet ne kadar?

Faturasız Müşteriler DOYASIYA 10GB yazıp 5555’e SMS gönderin. Doyasıya 10GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 33 TL’dir.

Vodafone hediye 10 GB nasıl alınır?

Son 30 gün içinde, vodafone.com.tr’den ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Vodafone ‘a gelenler tarifelerine göre 1 aylık 20 GB veya 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

45 G 10 GB internet nasıl yapılır?

« 4.5G » yazıp 4545’e SMS gönder. Hem 4.5G hızına geç hemde 10 GB hediye internet kazan. Bu kampanyadan 4.5G uyumsuz SIM kart kullanan aboneler yararlanabilir.

10 GB internet nasıl alınır?

Hediye paket de 21 gün boyunca geçerlidir. Bu paketten bireysel faturalı müşterilerimiz faydalanabilir. Bu paket 10GB EK yazıp 2200’a gönderilerek alınabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector