Şırnak Il Milli Eğitim Müdürü Kim?

Millî Eğitim Bakanlığımızca Şırnak İl Millî Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Ahmet ÖZDEMİR, 18.10.2021 tarihi itibariyle görevine başlamıştır. Millî Eğitim Bakanlığının Yerel, Ulusal ve Uluslararası birçok projelerinde görev alan İl Millî Eğitim Müdürü Ahmet ÖZDEMİR evli ve 3 çocuk babasıdır.

Nazan Şener kim?

12 Aralık 2019 tarihinden itibaren Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Nazan ŞENER 15 Ekim 2021 tarihinde Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü olarak göreve başlamıştır. ŞENER, evli ve bir çocuk annesidir.

Mirza cazım kimdir?

Rusya’da Şarkiyat çalışmalarının öncüsü sayılan Mirza Kâzım Bey, tarih, dilbilimi, edebiyat, felsefe, din, etnoğrafya, hukuk, nümizmatik, mitoloji, pedogoji ve çeviri gibi birçok alanda elliden fazla eser vermiş üretken bir ilim adamıdır.

Cizre ilçe Milli Eğitim Müdürü kimdir?

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şahan İke ile Nuh Nebi İlkokulu Müdürü Münir Eroğlu tarafından “İnceleme ve Soruşturma Teknikleri” konulu seminer gerçekleştirildi.

Tokat il milli eğitim müdürlüğüne kim atandı?

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Rehberlik Hizmetleri Daire Başkanı Murat Ağar, Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

Şırnak il Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener Kimdir?

Nazan ŞENER, Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi, Mesleki Eğitim Fakültesi Uygulamalı Resim Öğretmenliği; yüksek lisans eğitimini ise Ahmet Yesevi Üniversitesi –Ekonomi Fakültesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi programında tamamladı.

You might be interested:  Okul Için Ne Almalıyım?

Adana il milli eğitim müdür?

İl Müdürümüz Sn. Yaşar KOÇAK, Sosyal Uyum ve Yaşam Eğitimi (SUYE) Programını Ziyaret Etti.

Cizre okullar tatil mi?

SURİYE üzerinden gelen toz bulutları Güneydoğu’yu etkisi altına alırken, görüş mesafesinin 30 metreye kadar düştüğü Şırnak’ın Cizre İlçesi’nde okulların tatil edilmesine neden oldu. İlçede kaymakamlık toz bulutları nedeniyle ilköğretim ve liselerde eğitime bugün ara verdi.

Tokat il milli eğitim müdürü kimdir?

Ozan Balcı ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat Ağar, Valiliğimiz koordinesinde

Tokat Milli Eğitim Müdürü kim olacak?

Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Zile İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali görevine başladı.

Tokat il milli eğitim müdürü değişti mi?

Tokat Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, Diyarbakır Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector