Soru: Çiğli Bölge Eğitim Hastanesine Nasıl Gidilir?

Çiğli Eğitim Araştırma Hastanesi hangi Otobüs gider?

Çiğli konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Eğitim Araştırma Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 149, 227, 853, HAVAŞ-ŞEHİR MERKEZİ
  • Tren: ALIAĞA – CUMAOVASI, TEPEKÖY – MENEMEN.

Izmir Bölge Hastanesi nerede?

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi İzmir ilinde Yeni Mahalle 8780/1. Sokak No:18 Atasanayi adresinde bulunmaktadır.

Çiğli Devlet Hastanesi hangi mahallede?

Semt/ Mahalle olarak Egekent Mh. ve Çiğli ilçesine bağlıdır. Çiğli Devlet Hastanesi haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Çiğli Devlet Hastanesi posta kodu 35610.

Çiğli Devlet Hastanesi için hangi Izban durağında?

Otogar’dan 555 numaralı otobüse binerek Halkapınar Metro durağında ininiz. Buradİan İZBAN ‘a binerek Ata Sanayi durağında indiğinizde Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Devlet Hastanesi nereye taşındı?

İzmir’de 50 yıldır hizmet veren 240 yataklı Karşıyaka Devlet Hastanesi, 19 Mayıs 2016 tarihinde Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne taşınmıştır.

Izmir bayraklı şehir hastanesi ne zaman açılacak?

2021’de açılması planlanan hastane, 2.060 yatak kapasitesiyle Ege Bölgesi’nin en büyük, ülkenin dördüncü büyük hastanesi olacaktır.

Karşıyaka Devlet Hastanesi kapandı mı?

İzmir’de 50 yıldır hizmet veren 240 yataklı Karşıyaka Devlet Hastanesi, 19 Mayıs Perşembe günü Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne taşınacak. 2 gün sürecek taşınma işleminin ardından hastane 21 Mayıs 2016’dan itibaren hizmete kapanacak.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Eğitim Vakfı Nasıl Kurulur?

Izmir Çiğli Devlet hastanesi kaç yataklı?

Dijital hastane olarak hizmet verecek Çiğli Devlet Hastanesinde 517 yatak, 18 ameliyathane, 112 yoğun bakım yatağı ve 17 yataklı yanık tedavi merkezi bulunuyor.

Çiğli Devlet Hastanesi ne zaman açıldı?

İzmir’in ilk dijital hastane olması özelliğiyle, hizmet vermeye başlayan “ Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi “517 yatak kapasitesi ve 23 Bloktan oluşan, toplamda 70.192 m² alana kurulu modern binasıyla, 21 Mayıs 2016 tarihinden itibaren tam teşekküllü olarak sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Çiğli Devlet Hastanesi Başhekimi kim?

T.C. Sağlık Bakanlığı İzmir İl Sağlık Müdürlüğü Çiğli Bölge Eğtim Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İlker KIZILOĞLU yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector