Soru: Istanbul Aydın Eğitim Fakültesi Nerede?

Istanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi Nasıl Gidilir?

Küçükçekmece konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 76B, 76D, 76O, 76Y, 89A, AVCILAR – ZINCIRLIKUYU, BEYLIKDÜZÜ – CEVIZLIBAĞ, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.
 2. Tren: MARMARAY.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A42.

Istanbul Aydın Üniversitesi Eğitim Fakültesi hangi blokta?

J Blok: Enstitüler, Uluslararası Öğrenci İşleri, Uluslararası Öğrenci Değişim Ofisleri (Erasmus, Farabi, Mevlana), Uluslararası Akademik İlişkiler ve Projeler Koordinatörlüğü K Blok: Dekanlıklar, İnşaat ve Yapı Denetimi Laboratuvarları L Blok: Diş Hekimliği Fakültesi, Dentaydın Diş Hastanesi M Blok: Sağlık Hizmetleri

Istanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Kampüsü nerede?

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, üniversiteler, Beşyol Mah., Karadeniz Sok., No:8A, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Istanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi nerede?

İAÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ – İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ – Harita | Üniversiteler | Küçükçekmece – Florya Halit Aydın Yerleşkesi İstanbul, 444 1 428 Bulurum.com.

Istanbul Aydın Üniversitesi hangi semtte?

Semt /Mahalle olarak Bahçelievler Mh. ve Bahçelievler ilçesine bağlıdır. İstanbul Aydın Üniversitesi haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul Aydın Üniversitesi posta kodu 34180.

You might be interested:  Soru: Adana Milli Eğitim Müdürü Kim?

Biruni Üniversitesi Eğitim Fakültesi nerede?

Biruni Üniversitesi Eğitim Fakültesi, üniversiteler, Kazlıçeşme Mah., 10. Yıl Cad., No:45, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Kültür Üniversitesi Eğitim Fakültesi nerede?

İstanbul Kültür Üniversitesi Eğitim Fakültesi, üniversiteler, Ataköy 7-8-9-10 Mh. E-5 Karayolu üzeri Ataköy Kampüsü, Bakırköy, İstanbul – Yandex Haritalar.

Istanbul Aydın Üniversitesi T Blok nerede?

İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Halit Aydın Kampüsü’nde yer alan ve yapımı tamamlanan T Blok, Sosyal Bilimler fakültelerinin, 7 fakülte olarak yer alacağı bir blok olarak planlamaları yapıldı. T Blok toplamda 70 Bin metrekare kapalı alandan oluşan, başlı başına yeni bir üniversite.

Aydın Üniversitesi Beşyol kampüsünde hangi bölümler var?

Bölümler

 • Drama ve Oyunculuk.
 • Çizgi Film ve Animasyon.
 • Gastronomi ve Mutfak Sanatları
 • Grafik Tasarım.
 • Moda ve Tekstil Tasarımı
 • Sanat Yönetimi.
 • Dijital Oyun Tasarımı

Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Kampüsü nerede?

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, üniversiteler, Beşyol Mah., Karadeniz Sok., No:8, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu nasıl gidilir?

Küçükçekmece konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 76B, 76D, 76O, 76Y, 89F, AVCILAR – ZINCIRLIKUYU, BEYLIKDÜZÜ – CEVIZLIBAĞ, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.
 2. Tren: MARMARAY.

Istanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampüsü

Istanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı otobüs duraklarına geçiş yapın ve H-2 Mecidiyeköy Metrobüs otobüslerine binin. Çağlayan durağında inip Metrobüs duraklarına yürüyün ve 34BZ Beylikdüzü Sondurak metrobüsüne binin. Beşyol istasyonunda inip yaklaşık 10 dakika yürüyerek İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Kampüsü’ne ulaşmış olacaksınız.

You might be interested:  Okul Birinciligi Nasil Olur?

Aydın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Nasıl Gidilir?

Metrobüsten Beşyol Durağı nda inin. Üst geçitten Havalimanı tarafına inin. Pastane yanından Çamlıbel Sokak üzerinden 150 metre kadar içeri yürüyüp İnönü Caddesine geçin. İnönü Caddesi’ne indiğinizde sağa dönüp 100 metre daha yürüdüğünüzde Aydın Üniversitesi ‘ne ulaşmış olacaksınız.

Kadir Has Üniversitesi Mühendislik Fakültesi nerede?

Kadir Has Üniversitesi Kadir Has Kampüsü (Cibali) İstanbul’un tarihi açıdan oldukça önemli bir bölgesinde, Haliç kıyısında yer alan ve geçmişten izler taşıyan “Europa Nostra Ödüllü” kampüs binası, artık çağın dinamiklerine uygun araştırma çalışmaları yapılan bir eğitim merkezi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector