Soru: Izmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hangi Ilçede?

Izmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine Nasıl Gidilir?

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi İzmir Konak’ta bulunmaktadır. Konak’tan 40, 44, 45, 302 numaralı otobüslerden birine binerek Doğum Hastanesi durağında indiğinizde Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Izmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu nasıl alınır?

kimlik numaranız ve şifreniz ile Online hastane Randevu sistemine giriş yaparak İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinden kolaylıkla Randevu alabilirsiniz. Hastaneden Telefonla Randevu almak istiyorsanız 182 online randevu telefon numarasını arayıpta randevu alabilirsiniz.

Izmir tepecik nereye bağlı?

Konak ilçesine bağlıdır. Tepecik Eğitim Ve Araştıma Hastanesi haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Tepecik Eğitim Ve Araştıma Hastanesi posta kodu 35120. Tepecik Eğitim Ve Araştıma Hastanesi GPS koordinatları 38° 25´ 23.9952″ ve 27° 9´ 55.2816″.

Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne zaman yapıldı?

Tepecik EAH, ilk olarak 10 bin metrekara alan içinde şimdiki ismi Yenişehir olan semtte 500 yataklı Sosyal Sigortalar Kurumu’na ait bir hastane olarak 6 Ekim 1971 tarihinde hizmet açılmıştır. İlk açıldığı yıllarda 6 cerrahi, 6 dahiliye, 1 üroloji, 1 ortopedi, 1 nisaiye uzmanı ile hizmete başlamıştır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Çapa Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede?

Karşıyakadan Tepecik hastanesine hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 249, 302, 60, 662.

Karşıyaka Tepecik Semt Polikliniği hangi bölümler var?

Semt Polikliniğ’nde Dahiliye, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Çocuk, Beyin Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları ( İntaniye), Üroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dermatoloji, Nöroloji ( Haftada 3 gün), Psikiyatri (Haftada 3 gün) branşlarnda poliklinik hizmeti ile görüntüleme ve laboratuvar (ultrason,

Izmirde hangi hastaneler var?

Devlet Hastaneleri

  • Aliağa Devlet Hastanesi, Aliağa.
  • Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi, Konak.
  • Bayındır Devlet Hastanesi, Bayındır.
  • Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Karabağlar.
  • Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi, Buca.
  • Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi, Çeşme.
  • Çiğli Devlet Hastanesi, Çiğli.

Çamdibi semt polikliniği hangi bölümler var?

2 Ekim 2015’de Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne bağlı olarak açılan Çamdibi Semt Polikliniği ‘nde 35 personel ile günlük ortalama 1000 hastaya sağlık hizmeti veriliyor. Poliklinikte Dermatolji, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Kadın Doğum, Ortopedi, Noroloji, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz

Izmirin en tehlikeli semti neresidir?

İZMİR’İN EN TEHLİKELİ MAHALLESİ KADİFEKALE PAGOS’A GİRDİK,, 3 Maraz,! 2020.

Izmir tenekeli mahallesi nerede?

Tenekeli mahalle diye bilinse de asıl adı Yenişehir. İzmir ‘in kalbinde, Basmane’ye 5, Konak’a 10 dakika mesafede, Tepecik’te bir Roman mahallesi. Şehrin dibinde ama şehre sanki yıllarca, yollarca uzakta. İzmirliler tarafından pek iyi gözle bakılmayan, güvenli bulunmayan bir yer.

Izmirde kaç tane ilçe var?

İzmir ‘in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla olmak üzere 30 ilçesi bulunuyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede?

Tepecik hangi semtte?

Tepecik Atatürk Eğitim ve Araştıma Hastanesi 38.422340 enlem ve 27.165012 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Güney Mh. ve Konak ilçesine bağlıdır.

Tepecik Hastanesi Müdürü kimdir?

Mustafa Emiroğlu’na devretti. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticiliğini devralan Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu ise “Bugün bu görevi almayı bir bayrak yarışında bayrağı almak gibi değerlendiriyorum.

Tepecik Hastanesi Başhekimi kimdir?

Başhekimimiz Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu, 2019 yılına girerken hastanemiz acil servisler, yoğun bakım üniteleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, servisler, laboratuvarlar ve teknik atölyeyi ziyaret ederek hasta, hasta yakınları ve çalışanların yeni yılını kutladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector