Soru: Samatya Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede?

Samatya Devlet Hastanesine Bahçelievlerden nasıl giderim?

Bahçelievler konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 97A, HT11, MK97.
 2. Tren: MARMARAY.
 3. Metro: M1A.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-02, MİNİBÜS: A-28, MİNİBÜS: A-73.

Istanbul eğitim ve araştırma hastanesi hangi semtte?

Fatih ilçesine bağlıdır. İstanbul EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İstanbul EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ posta kodu 34098.

Samatya hastanesine hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları samatya hastanesi yakınından geçiyor: 35C, 48A, 93, 93M, BN1.

Samatya hangi tarafta?

İstanbul’un Avrupa yakasında sahilyolunda Yenikapı’dan sonra yer alan ve eski bir Rum semti olan Samatya, balıkçı dükkanları, restoranları, meyhaneleri ve İstanbul’un meşhur et lokantalarından Develi’nin bulunduğu meydanı ve tarihi yapılarıyla ünlüdür. Aynı zamanda yeni adı da Kocamustafapaşa’dır.

Samatya hastanesi hangi üniversiteye bağlı?

İSTANBUL Üniversitesi -Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, İstanbul Araştırma ve Eğitim Hastanesi ‘nin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne devredildiğini söyledi. Prof.

Istanbul Eğitim ve Arastirma Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Istanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Samatya Polikliniği yakınından geçiyor: 35, 35A, 35C, 48A, 80T, 93M.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Yaygın Eğitim Sertifikası Ne Işe Yarar?

Esenler’den Samatya hastanesine nasıl gidilir?

Esenler konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Samatya hastanesi acil servis konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 33B, 33M, 92M, 98G.
 2. Metro: M1B.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-19, MİNİBÜS: A-26, MİNİBÜS: A-72.

Küçükçekmece’den Samatya hastanesine nasıl gidilir?

Küçükçekmece konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Samatya Egitim Arastirma Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 76O, 89S, 98, 98AB, 98KM, 98S.
 2. Tren: MARMARAY.
 3. Metro: M1A.

Samatya Randevu nasıl alınır?

Randevu nasıl alınır? 182’yi arayarak randevu alma; Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir.

Gaziosmanpaşa’dan Samatya hastanesine nasıl gidilir?

Gaziosmanpasa konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 33ES, 38, 38E, 38Z, 88.
 2. Metro: M1A, M1B.
 3. Tramvay: T4.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-11, MİNİBÜS: A-16, MİNİBÜS: A-27, MİNİBÜS: A-74.

Metro ile Fatih nasıl gidilir?

Metro ile Fatih ilçesine ulaşım için; M1A, M1B ve M2 metro hatlarını tercih edebilirsiniz. Yenikapı ile Atatürk Havalimanı arasında ulaşım sağlayan M1A metro hattını kullanacaksanız; Emniyet ve Aksaray metro istasyonlarında inerek, Fatih ilçesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Cerrahpaşa Hastanesine hangi otobüsle gidilir?

– Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İETT Otobüsü ile; 89İ Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi /İnönü Mahallesi-Aksaray İETT otobüs hattını kullanarak Yusufpaşa durağında indikten sonra yeni bir aktarma yapıp 35 Eminönü/Kocamustafapaşa İETT otobüsüne binip Cerrahpaşa durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Esenlerden Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesine Nasıl Gidilir?

Esenler Otogarı’ndan Aksaray-Havalimanı metrosuyla Ataköy-Şirinevler durağında inip önünüzdeki otobüs durağından MR20 numaralı otobüs ile Kazlıçeşme’de indiğinizde Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector