Uzaktan Eğitim Harcı Ne Kadar?

Uzaktan eğitim ücretli mi?

Yabancı dille öğretim yapan yükseköğretim programlarında öğrenim ücreti, 1,5 katı olarak alınacak. Öğrencilerden, yeni kayıt ve kayıt yenileme sırasında katkı payı ve öğrenim ücreti dışında, açık öğretim ve uzaktan öğretim materyal ücreti hariç, her ne ad altında olursa olsun ücret alınmayacak.

Auzef harç ücretleri ne kadar?

AUZEF ikinci üniversite programları lisans ve ön lisans programları için ödenmesi gereken kayıt ücreti 400 lira olarak açıklandı.

  • 2021 AUZEF ikinci üniversite lisans kayıt ücreti 2021. Coğrafya 400 TL. Çocuk Gelişimi 400 TL.
  • 2021 AUZEF ikinci üniversite ön lisans kayıt ücreti 2021. Adalet 400 TL. Çocuk Gelişimi 400 TL.

AÖF tezsiz yüksek lisans kaç para?

Anadolu Üniversitesi uzaktan öğretim tezsiz yüksek lisans programlarında bir ders saati 120 TL olarak ücretlendirilmiştir. Buna göre bir programın tüm derslerinin toplam ücreti 3960 TL olmaktadır.

Uzaktan eğitimi kimler tercih edebilir?

2014 ÖSYS sisteminde sınava girmiş tüm lise mezunları bölümlerimizi tercih edebilir. Bölümlerimize öncelikle meslek liselerinin ilgili alanlarından sınavsız geçiş sistemi ile başvurmuş öğrenciler yerleştirilir. Bunun için ÖSYS yolu ile başvurulmuş olunması gerekmektedir.

Uzaktan eğitimle hangi bölümleri okuyabilirim?

Uzaktan eğitim ile ikinci üniversite okuyabileceğiniz 10 keyifli bölümü bir araya getirdik!

  • İşletme.
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım.
  • Gazetecilik.
  • Uluslararası İlişkiler.
  • Yönetim Bilişim Sistemleri.
  • Bilgisayar Mühendisliği.
  • Endüstri Mühendisliği.
  • Çocuk Gelişimi.
You might be interested:  Soru: Online Eğitim Nedir, Nasıl Yapılır?

Aksis harç ödeme nasıl yapılır?

AKSİS sistemine (https:/ aksis.istanbul.edu.tr/) giriş yaptıktan sonra “ Harç Bilgileri” kısmından “Referans Numara’sına ulaşabilirsiniz. Online ödeme işlemini gerçekleştirmek için aynı sayfada yer alan “ Ödeme Yap” butonunu tıklayınız.

Auzef Yeni Kayıt Nasıl Yapılır 2021?

AUZEF KAYIT TARİHLERİ 2021! YKS ile İstanbul Üniversitesi’ne yerleştirilen öğrenciler elektronik kayıtlarını e-Devlet üzerinden 4 -8 Eylül 2021 tarihleri arasında yapabilirler. e-Devlet sisteminde elektronik kayıt yapan adayların İ. Ü. Aksis otomasyon sisteminden hesap oluşturup, ödeme yapması kayıt için yeterlidir.

Auzef kayıt yenileme nedir?

Kayıt yenileme, her akademik yarıyılın başında o yarıyıla ait ders seçimleri sonucunda oluşan eğitim-öğretim ücretlerinin takvimde belirlenen tarihlerde ödenmesi koşuluyla yapılması gereken zorunlu bir işlemdir. Okunmayan dönemin ücretinin gelecek dönemde ödenmesi gerekmez.

Auzef harç ödeme ne zaman?

Güz Dönemi Kurumlararası Yatay Geçiş ve Kayıt ve Ödeme İşlemleri 13-17 Eylül 2021 tarihleri arasındadır. Güz Dönemi Kurum İçi Yatay Geçiş Kayıt ve Ödeme İşlemleri 13-17 Eylül 2021 tarihleri arasındadır. Güz Dönemi Ek Madde-1 Kayıt ve Ödeme İşlemleri 13-17 Eylül 2021 tarihleri arasındadır.

Istanbul üniversitesi harç ücretleri nereye yatırılıyor?

​Ödemenizi ​Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Istanbul Üniversitesi Auzef harç ücretleri hangi banka?

Ödemenizi HalkBank Şube/ATM’lerinden ya da AKSİS sistemi üzerinden online yapabilirsiniz.

AÖF yüksek lisans kaç TL?

AÖF YÜKSEK LİSANS ÜCRETLERİ NE KADAR? Uzaktan öğretim tezsiz yüksek lisans programlarında bir ders saati 120 TL olarak ücretlendirilmiştir. Buna göre bir programın tüm derslerinin toplam ücreti ortalama 3960 TL olmaktadır. Ödemeler alınan ders saatine göre dönemlik olarak ve tek seferde alınmaktadır.

AÖF tezsiz yüksek lisans kaç yıl?

Evet. Tecil hakkınız, uzaktan eğitim tezsiz yüksek lisans programları için 1,5 yıl, uzaktan tezli yüksek lisans programları için 3 yıl 4 aydır. Askerlik ile ilgili daha detaylı bilgiler için 1111 sayılı askerlik kanununu inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *